WARSZTAT BARTNICZY W WARSZAWIE!

Pierwszy w Warszawie warsztat bartniczy, który poprowadzi Piotr Piłasiewicz z Fundacji Bractwo Bartne wspólnie z Pasieką Edukacyjną.
Do realizacji wydarzenia wybraliśmy Park Kultury w Powsinie, który w tym roku obchodzi 70-lecie.
W tej wspaniałej leśnej scenerii, od czwartku 12 kwietnia będziemy dziać kłody bartne.
Warsztat zakończymy w niedzielę 15 kwietnia.
Zakwaterowanie i wyżywienie na terenie Parku. W trakcie warsztatu zaplanowaliśmy dodatkowe atrakcje dla uczestników.
Koszt warsztatu wynosi 780zl .
Opłatę należy wnieść na konto Fundacji Bractwo Bartne
Z dopiskiem Warsztat w Powsinie
w całości, lub zaliczka do końca marca w wysokości 380zł.
Jest możliwość wykupienia swojej kłody.
Ilość miejsc ograniczona!
Dodatkowo w sobotę 14 kwietnia zaplanowaliśmy dla wszystkich odwiedzających Park, pokazy produktów firmy Makita i pokaz narzędzi bartniczych wykonanych przez kowala, będzie tez degustacja miodu.
Informacje dotyczące warsztatu można uzyskać pod numerem 601 365 756 ( Małgorzata Brendel )